Hİzmetler

Kategoriler

Markanızın güven-kalite değerini yükselterek ticari satış ve tüketici iletişim alanlarında doğru hedeflere ulaştırmak, reklam, slogan ve özel dijital pazarlama stratejilerini önemli kılar.

Markanızın tüketici algısında değer yaratması, kategori, satış-vaad, fayda alanlarında bilinirliğinin artırılması ve ayrıştırılıp öne çıkarılması temel amaçlarındandır.

 

İlham verici, akılda kalıcı kavram-fikirler eşliğinde, markanın hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda etkin bir iletişim yolu oluşturmak, her tasarımda Keyifli Fikirler’in merkezini teşkil eder…

 

Tüketici satın alma alışkanlığını hedef alan ve markanızın rafta fark edilmesini sağlayan çalışmalar, yaratıcı, efektif, farklı aynı zamanda teknik olarak yönetmeliklere uygun tasarlamak ve 4K1İ yasalarını baz alarak uygulamak bu alanda 10 yıllık tecrübemizin bize getirdiği sorumluluktur…

Tasarlanan ambalajın hem yüksek render alınarak oluşturulan 3D modelini görmeniz hem de real mock-up yaparak, rafa çıkmadan ürüne bire bir ölçülerde sahip olmanız ve gerekli düzenlemeleri yapmanızı sağlamaktır..

Markalarınız için hazırlanan tasarımları hızlı, hatasız tüm renk ve baskı tekniklerine uygun olarak düzenlemek, baskı aşamasında oluşacak karışıklığı önlemektir.

Afiş, ilan, wobbler, dön-kart, tadım standı, raf ayracı ve palet eteği gibi uygulamalar, markayı rafta rakiplerden ayrıştıran ve perakende satış etkisini artıran tasarımlardır.

Marka ya da kurumun market içi aktivite, sergi, kongre, fuar ve diğer organizasyon katılım standlarının, farklı malzeme ve açılarda yüksek 3D render alınarak tasarlanması ve üretime hazır ölçülerde teslim edilmesidir.


Top